Odpowiedź na wszystkie problemy

z nami to dziecinnie proste

Montaż i remont

Hale namiotowe

Hale namiotowe to produkty, które pozwalają szybko zagospodarować przestrzeń w dowolny sposób. W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo hale namiotowe o budowie modułowej, które pozwalają na wprowadzanie dowolnych modyfikacji. Nasze produkty są trwałe i niezawodne, więc zapraszamy Państwa serdecznie!

MiK Michał Siemiradzki
Adres firmy:
ul. Akcent 14, 01-937 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: (50) 250-15-61
http://www.namioty-halowe.com
Dywany dla dzieci

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić różnorodne zabawki, ale też dywany dla dzieci. Te produkty pozwalają stworzyć w pokoju bardziej ciepłą atmosferę, a także stanowią miejsce bezpiecznej zabawy. Oferowane dywany dla dzieci mają różne kształty i kolorystykę, dzięki czemu każdy znajdzie tam produkt odpowiedni dla siebie.

Edu-Kids
Adres firmy:
ul. Mirkowska 22, 05-520 Konstancin-Jeziorna, woj. Mazowieckie
Tel.: (22) 754-26-71
http://www.babyvip.pl
www.okazjedladomu.pl - Ceramika łazienkowa

Naszą specjalnością jest wysokiej klasy ceramika łazienkowa, która wprowadzi styl i smak do Państwa łazienki. Dzięki sklepowi okazjedladomu.pl znajdą Państwo najlepsze baterie, wanny, umywalki, brodziki, bidety, pisuary i wiele innych akcesoriów. Szerokie zastosowanie, trwałość i jakość materiałów, oraz atrakcyjne ceny to argumenty zachęcające do zakupów.

Uni-Bau s.c Ziemiański-Roszkowski
Adres firmy:
ul. Wyspiańskiego 13, 65-036 Zielona Góra, woj. Lubuskie
Tel.: (68) 444-37-82
http://www.okazjedladomu.pl
Złota rączka Warszawa - ExcellentHouse.pl

Zamierzeniem naszej firmy jest oferowanie przeróżnej puli świadczeń, która mieści jedyne takie w regionie: remonty mieszkań, wykończenia wnętrz, a także usługi typu \\\"Złota rączka\\\". Warszawa to miasto w którym świadczymy swoje kompleksowe usługi, dlatego zapraszamy do kontaktu szczególnie klientów z Warszamy i okolic.

EXCELLENT HOUSE
Adres firmy:
ul. Wrocławska 5, 01-483 Warszawa, woj. Mazowieckie
Tel.: (53) 663-11-25
http://www.excellenthouse.pl
http://domega.pl/ - Drzwi zewnętrzne

Polecamy Państwu firmę Domega, w ramach oferty której znajdziecie Państwo śliczne drzwi zewnętrzne w Poznaniu. Dobierzemy Państwu takie konstrukcje, które będą Państwa chroniły przed niebezpieczeństwem, hałasem, a także będą odpornymi na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Zapraszamy do współpracy!

DOMEGA
Adres firmy:
ul. Górecka 8, 60-201 Poznań, woj. wielkopolskie
Tel.: (61) 830-34-68
http://domega.pl
http://www.remonty-defacto.pl/

Jeśli planujesz remont to koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy grupą fachowców, którzy szybko doprowadzą Twoje mieszkanie do stanu, który z pewnością Cię zachwyci! Malujemy i wykończamy wnętrza, ale przeprowadzamy również prace hydrauliczne i elektryczne. By dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą oficjalną stronę internetową!

M&M De Facto
Adres firmy:
ul. Marsylska 3/34, 02-763 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: (60) 017-15-90
http://www.remonty-defacto.pl
Fresh Klima - Klimatyzacja montaż

Postaw już dziś na najlepszą klimatyzację, jej montaż, a nawet serwis! Oferujemy każdego dnia atrakcyjne warunki współpracy, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Dla nas liczy się pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego oferujemy im tak korzystne ceny i dodatkowo fachowe doradztwo.

Fresh-Klima Jacek Królikowski
Adres firmy:
ul. Karolkowa 63, 01-197 Warszawa, woj. mazowieckie
Tel.: (51) 193-02-50
http://www.fresh-klima.com.pl
Tanie pompy ciepła Bydgoszcz

Firma Eko-Mont z Bydgoszczy specjalizuje się w montażu instalacji grzewczych, sanitarnych oraz gazowych. W ofercie posiadamy nowoczesne rozwiązania, które uczynią z Państwa domu niezwykle wygodne miejsce. Między innymi oferujemy montaż tanich pomp ciepła renomowanych producentów, takich jak Danfoss.

EKO-MONT s.c.
Adres firmy:
ul. Żeglarska 111, 85-545 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
Tel.: (52) 379-82-18
http://eko-mont.pl
http://www.geowent.com.pl/

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu oraz wykonywaniu nowoczesnych systemów wentylacyjnych. Dbamy o to, żeby nasi klienci mieli zdrowe, odpowiednio nawilżone powietrze. Instalacje, które Państwu proponujemy są bardzo nowoczesne, a przy tym energooszczędne. Działamy głównie na terenie województwa świętokrzyskiego.

http://www.wentyluje.com.pl/oferta/rekuperatory/

Nasza firma jest specjalistą w nowoczesnych rozwiązaniach dotyczących systemów i instalacji w budynkach. W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się między innymi usługi związane z montażem rekuperacji, czyli coraz bardziej popularnego systemu, który pozwala na ogromne oszczędności dotyczące ogrzewania.

Ł-INVEST
Adres firmy:
ul. Świętokrzyska 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie
Tel.: (25) 785-00-09
http://www.wentyluje.com.pl